KS Nowa Era Toruń wzięła udział w dożynkach gminy Łysomice nad jeziorem Kamionkach.

KS Nowa Era Toruń wzięła udział w Dożynkach gminy Łysomice nad jeziorem Kamionkach. To była świetna okazja do promocji sekcji tenisa stołowego. Zapraszaliśmy na treningi w szkole podstawowej w Łysomicach, które będą się odbywać w poniedziałki i środy w godzinach 14:00 – 15:30. Nasze stoisko prezentowało również sponsorów wspierających klub. Nie zabrakło pysznej kawy od Fonte – toruńska palarnia kawy i słodziutkich bez od Kawiarni Beza. Agrolift zaprezentował różne techniki podnoszenia i akcesoria z tym związane. Virtus Sun zachęcał do ekologicznego pozyskiwania energii dla gospodarstw domowych.

Zawodnicy klubu KS Nowa Era Toruń odbijali piłeczkę na małym stole z wszystkimi chętnymi osobami. Można było dużo usłyszeć o zaletach tenisa stołowego i przekonać się na własnej skórze że to dobry sport dla każdego niezależnie od wieku, płci, niepełnosprawności. Warunki pogodowe nie odstraszały, a bliskość jeziora w Kamionkach sprawiała niezapomnianą atmosferę.

Gmina Łysomice jest dobrym miejscem do uprawiania sportu w szczególności tenisa stołowego. Współpraca z gminą umożliwia organizowanie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży i zapewnienia im odpowiednie dawki aktywności fizycznej i zdrowego rozwoju.