Zwycięstwo Moniki Sonnenberg w Mini Drzonków Cup

Fenomenalni spisała się Monika Sonnenberg w międzynarodowym turnieju Mini Drzonków Cup. Zawody są organizowane przez żywą legendę tenisa stołowego – Lucjana Błaszczyka. Mają na celu wyszukaniu młodych perełek tenisa stołowego. Monika pokazała się z bardzo dobrej strony zwyciężając całe zawody w kategorii Żakczka. Sukces nie przyszedł łatwo. W pierwszej rundzie Monika miała olbrzymie problemy z Hanią z Siewierza. Pomimo niekorzystnego rezultatu 0:2 w setach doprowadziła do tie-breaku. W decydującym secie obroniła dwie piłki meczowe i ostatecznie Monika uzyskała awans do kolejnej rundy. Z meczu na mecz nasza perełka grała coraz lepiej i w finale pokonała swoja przeciwniczkę 3:0. Drużynowo Monika wystąpiła w parze z Julianem Korzusem w kategorii Młodzik, gdzie rywalizowała ze starszymi chłopakami. Ostatecznie nasz mieszana drużyna zajeła 5 miejsce. Bardzo dobre trzecie miejsce w turnieju drużynowym Kadetów zdobyli bliźniacy Maciej i Miłosz Rękasowie pokonując w decydującym pojedynku drużynę z Litwy. Indywidualnie świetnie spisał się Miłosz Rękas zajmując 4 miejsce w kadetach, Maciej był w przedziale 13-16. Julian Korzus w kategorii młodzik uplasował się w przedziale 9-12.