Srebrny medal 🥈 Ignacego Utylskiego na Mistrzostwach Polski Żaków w Rzeszowie

Podczas Mistrzostw Polski Żaków, które odbyły się 1-2 czerwca w Rzeszowie, nasi młodzi zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom sportowy.

Ignacy Utylski w kategorii indywidualnej, dotarł do najlepszej ósemki, a ostatecznie zdobył srebrny medal 🥈 ❗❗

W ćwierćfinale, po emocjonującym meczu, pokonał Michała Nowakowskiego 3:2. Następnie, w półfinale, niespodziewanie zwyciężył z faworytem Miłoszem Grocholskim 3:1. W finale Ignacy musiał uznać wyższość Wojciecha Flaumenhafta z Rzeszowa.

W grach deblowych Ignacy Utylski wystąpił w parze z Jakubem Błaszczykiem. Niestety, po zaciętej walce, przegrali w ćwierćfinale z duetem Tymoteusz Wieczorek i Tobiasz Główczyk 3:2.

Adrian Nowakowski, również uczestniczący w tych mistrzostwach, indywidualnie zajął 17. miejsce. W grze podwójnej, razem z Jakubem Kwaśnickim, odpadli w ćwierćfinale po przegranej 3:2 z Miłoszem Zajdą i Szymonem Boguckim.