III miejsce Ignacego Utylskiego w WTT Youth Contender we Władysławowie w kategorii U11

W dniach 22-25 maja 2024 odbył się WTT Youth Contender we Władysławowie z udziałem naszych zawodników. Nasza 6-osobowa ekipa reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych zbierając przy tym doświadczenie.

Wyniki naszych zawodników:

• Ignacy Utylski:
    • Kategoria U13: Wygrał grupę i awansował do 16 najlepszych zawodników. Po zaciętej walce uległ Kubie Tureckiemu.
    • Kategoria U11: Awansował do ćwierćfinału, gdzie pokonał Kubę Pankowskiego 3:2. W półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju, Joshepem Sebatindirą z Ugandy 🇺🇬 3:0. Ostatecznie zajął 3 miejsce.
  • Miłosz Rękas:
    • Kategoria U17: Zajął 2 miejsce w grupie i awansował do 64 najlepszych zawodników. W turnieju głównym przegrał z Kacprem Perkowskim.
  • Julian Korzus:
    • Kategoria U17: Zajął 3 miejsce w grupie.
    • Kategoria U15: Wygrał grupę i awansował do 32 najlepszych zawodników. Przegrał po zaciętym pojedynku z Piotrem Szarym.